Yageo Group SQP500JB-4R7
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지3년 전
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-42.61%