Yageo Group SQP500JB-39R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지3년 전
ODG (Origin Data Global)
HQonline
Future Electronics
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.17%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Stackpole ElectronicsCB5JB40R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 40ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount