Yageo Group SQP500JB-0R33
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet2 페이지15년 전
Future Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.21%