Yageo Group SQP300JB-820R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 820ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지2년 전
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE Connectivity / AMP8-1879354-3
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 820ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 820ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 750ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupRSF100JB-73-750R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 750ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM14JA820R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 820ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
SQP Series 3 W 820 Ohms 5% 300 ppm 22 x 8 x 8 mm Axial Lead Cement Resistor
Res Metal Oxide Film 820 Ohm 5% 3W ±300ppm/C AXL
RES 820 OHM 5% 3W AXIAL