Yageo Group RT0402FRD07499RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 499ohm, 50V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES SMD 499 OHM 1% 1/16W 0402