Yageo Group RC2010FK-07620RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 620Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet11 페이지2년 전
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
PanasonicERJ-12SF6200U
Res Thick Film 2010 620 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12SF6810U
Res Thick Film 2010 681 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 649 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 681ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 562ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 681 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
RC FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 620Ohm 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 620ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res, 620R, 1%, 0.75W, Thick Film, 2010; Resistance:620Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:750Mw; Resistor Case/Package:2010 [5025 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Yageo RC2010FK-07620RL