Yageo Group RC0100FR-0749R9P
Res, 49R9, 0.03125W, 01005, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Yageo RC0100FR-0749R9P
IHS
Datasheet11 페이지2년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
Introduction Date2018-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0313W, 49.9ohm, 15V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0100