Yageo Group PE2010FKF070R04L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 40mOhm 1% Emboss T/R
IHS
Datasheet12 페이지5년 전
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
관련 부품
Yageo GroupPE2010FKE070R04L
Res Metal Foil 2010 0.04 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R