Yageo Group MMF25SFRE18K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 18000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount
IHS
Datasheet8 페이지2년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 18700ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 19600ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 16200ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 19600ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
설명
General Type Metal Film Resistor 18kOhm 1/4W 1% Melf T/R
MELF Resistors 18K OHM 1/4W 1%
电阻, 18K, 0.25W, MELF 0207;
18K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 0204 3.5mm