Yageo Group FMP200JR-52-820R
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 820Ohm 2W 5% Axial T/R
IHS
Datasheet16 페이지2년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.52%