Yageo Group FMP200JR-52-560K
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 560kOhm 2W 5% Axial T/R
IHS
3개월간의 트렌드:
-1.60%
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2023-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 560000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount