Yageo Group FMP200JR-52-470R
Res, 470R, 5%, Metal Film, Axial Rohs Compliant: Yes |Yageo FMP200JR-52-470R
IHS
Datasheet16 페이지2년 전
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
HQonline
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.04%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE NFR25H 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.5W 1/2W 470Ohm 卤100ppm/C
RESISTOR;METAL FILM;RES 470 OHMS;PWR-RTG 0.33 W;TOL 5%;AXIAL;TAPE & REEL
TE ConnectivityRR02J470RTB
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP100JR-52-470R
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JB470R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityRR02J470RTB
설명
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Metal Film 470 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Conformal Axial Thru-Hole T/R
Resistor, 470R, 5%, METAL FILM, AXIAL;