Yageo Group FMP200JR-52-15R
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 15Ohm 2W 5% Axial T/R
IHS
Datasheet16 페이지2년 전
ODG (Origin Data Global)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-43.40%
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2021-10-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 15ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount