Yageo Group AT0402FRD0733RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 33ohm, 50V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.47%
설명
RES 33 OHM 1% 1/16W 0402
33¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*350¦Ìm