XP Power VEL05US120-UK-JA
Xp Power VEL05US120-UK-JA Ac/dc Power Supply, Level VI, Uk, 90 VAC, 264 VAC, 5 W, 12 V, 420 Ma
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.55%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-10-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-08-08
LTD Date2023-08-08
관련 부품
XP POWER VEL12US120-US-JA AC/DC Power Supply, Fixed, 1 Output, 90 V, 264 V, 12 W, 12 V
XP POWER VEL12US120-UK-JA AC/DC Power Supply, Fixed, 1 Output, 90 V, 264 V, 12 W, 12 V
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 12W, Hybrid
Triad MagneticsWSU120-0700-R
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,0.7A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,8.4W, WSU120 SERIES
Triad MagneticsWSU120-0700
Triad MagneticsWSU120-1500
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,1.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU120 SERIES
설명
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 5W, Hybrid
POWER SUPPLY AC-DC FIXED PLUG ADAPTER 5W OUPTPUT JACK LEVEL VI
ADAPTOR, AC-DC, LEVEL VI, 12V, 0.42A, UK; No. of Outputs: 1 Output; Output Power Max: 5W; Output Voltage - Output 1: 12V; Output Current - Output 1: 420mA; Output Voltage - Output 2: -; Output Current - Output 2: -; Output Con
Outputs = 1 / Output Voltage V = 12 / Output Current mA = 420 / Output Type = Fixed / Rated Power W = 5 / Input Voltage Min. V = 90 / Input Voltage Max. V = 264 / Input Current mA = 180 / Input / Output Power Type = AC / DC / Input Connection Type = UK Type G (BS1363) Plug / Output Connection Type = 2.1 x 5.5 mm Barrel Plug / Polarity = + Centre / Cable Length m = 1.5 / Efficiency % = 79 / Ripple & Noise (V) mV = 200 / Operating Temperature Min. °C = 0 / Operating Temperature Max. °C = 60 / Length mm = 55.1 / Width mm = 49.5 / Height mm = 65.6