XP Power JCK1524D15
XP POWER JCK1524D15 Isolated Board Mount DC/DC Converter, Fixed, 2 Output, 18 V, 36 V, 15 W, 15 V
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
element14 APAC
Newark
TME
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-34.28%