XFMRS XFHCL6-R68M
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, SMD
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지16년 전
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
설명
FIXED IND 680NH 15A 5.5 MOHM SMD