XFMRS XFHCL6-4R7M
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 2927
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지16년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
설명
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD