XFMRS XFEB321611-101-3A
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지22년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
설명
FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN