Welwyn WSMHP35-47RJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 47ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
데이터시트 및 문서
Introduction Date2015-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명