Welwyn WSMHP35-3R3J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 3.3ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 4040
데이터시트 및 문서
Introduction Date2015-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명