Welwyn WSMHP35-1K0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 1000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2015-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
1K¦¸ ¡À1% 2.5W,35W ¡À50ppm/¡æ TO-263 10.1mm*15.1mm*4.6mm
1K OHM 35W 1% TO263