Welwyn WRM0207HPC-1K1FT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1100ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
IHS
Datasheet3 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
1.1K¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 0207 6.1mm
1.1K OHM 1% 1W 50PPM