Welwyn WRM0207HPC-120RFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 120ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
IHS
Datasheet3 페이지2년 전
Future Electronics
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
WRM 0207 size 2/5W 120 Ohm 1%
120 OHM 1% 1W 50PPM