Welwyn WRM0207C-2K2FT2
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 2200ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
IHS
Datasheet3 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2022-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
2.2K OHM 1% .4W 50PPM