Welwyn WRM0204Y-82KBI
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 82000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1506
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지2년 전
Newark
element14 APAC
Farnell
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
RESISTOR, MELF, 0204 15PPM 82K 0.1%
RESISTOR, MELF, 0204 15PPM 82K 0.1%; Resistance: 82kohm; Product Range: -; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Metal Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Temperature Coefficient: ± 15ppm/°C; MEL