Welwyn WP4SZI-8R2JT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 8.2ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지6년 전
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명