Welwyn WP4S-560RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 560 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet4 페이지9년 전
Farnell
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 560ohm, 40.9878V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount