Welwyn WP4S-39RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 39ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
설명
Res Wirewound 39 Ohm 5% 4W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo