Welwyn WP4S-1R5JA1
WP4S Series 1.5 Ohm 4 W ±5% ±200 ppm/°C Axial Through Hole Wirewound Resistor
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1.5ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WELWYN/TT ELECTRONICS 53896077
1.5 OHM 5% 5W