Welwyn WP4S-1R0JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+39.74%
설명
1¦¸ ¡À5% 4W ¡À200ppm/¡æ 13mm