Welwyn WP4S-120RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 120 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet4 페이지11년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-17.16%
관련 부품
TE ConnectivitySMW5120RJT
Res Wirewound 120 Ohm 5% 5W ±200ppm/C J-Lead SMD T/R
PanasonicERG5SJ121
Through Hole Resistor, Erg Series, 120 Ohm, 5 W, 5%, 500 V, Axial Leaded
TE ConnectivitySMW3120RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 4122
VISHAY AC05000001200JAC00 Through Hole Resistor, 120 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Yageo GroupSQP500JB-120R
SQP FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor 卤5% 300ppm/C 120Ohm 5W
설명