Welwyn WP3S-22RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
22¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm