Welwyn WP25S-100RJA15
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 100ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.20%
공급망
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 100 Ohm, 2.5 W, - 5%, 75 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
100¦¸ ¡À5% 2.5W ¡À200ppm
100 OHM 5% 2.5W