Welwyn WINT0805LF111000A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 100ohm, 100V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.28%
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
100¦¸ ¡À0.05% 250mW ¡À15ppm/¡æ 0805 2.17mm*1.43mm*550¦Ìm
RES, 100R, 0.05%, 100V, 0805, THIN FILM; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:100ohm; Product Range:WIN Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Material:Thin Film; Power Rating:250mW; Resistance Tolerance:± 0.05%;RoHS Compliant: Yes