Welwyn WINT0805LF032150B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 215ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Newark
Farnell
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
설명
Res, Thin Film, 215R, 0.1%, 0.125W, 0805; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:215Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:125Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes