Welwyn WINT0603LF111000A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 100ohm, 75V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
설명
RES, 100R, 0.05%, 75V, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:100ohm; Product Range:WIN Series; Voltage Rating:75V; Resistor Element Material:Thin Film; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 0.05%; RoHS Compliant: Yes