Welwyn WHS5ZI-15RJT045
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 15ohm, 8.66V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
IHS
Datasheet5 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+21.74%
설명