Welwyn WHS5ZI-10RJT045
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10ohm, 7.071V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
IHS
Datasheet5 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+21.74%
공급망
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명