Welwyn WHS2ZI-6R8JT06
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 6.8ohm, 3.688V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지6년 전
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명