Welwyn WHS10-68RJA02
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 68ohm, 26.0768V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
Introduction Date2018-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명