Welwyn WHS10-330RJA02
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 330ohm, 57.4456V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2018-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Wirewound Resistors - Through Hole 330 Ohm 10W 5% Tol.