Welwyn WH50T-51RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 51ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
Res Wirewound 51 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
5% ¡À50ppm/¡æ 51¦¸ 50W 95.5mm*30mm*16mm