Welwyn WH50T-1K0JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 1000ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
Newark
Farnell
설명
Through Hole Resistor, WH Series, 1 kohm, 50 W, 5%, 1.25 kV
RESISTOR, AL CLAD, SPADE, 1K0, 50W
RESISTOR, AL CLAD, SPADE, 1K0, 50W; Resistance: 1kohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 50W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Solder Lug; Voltage Rating: 1.25kV; Resistor Element Material: Wirewound; Tempe