Welwyn WH50T-10RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 10 Ohm, 50 W, 5%, 50Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
Newark
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-30.93%
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Res Wirewound 10 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
TE Connectivity1623714-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 10ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10ohm, 550V, 5% +/-Tol, Chassis Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 10ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityER7410RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 20W, 10ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
설명
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 10ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
5% ¡À50ppm/¡æ 10¦¸ 50W