Welwyn WH25T-1R8JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 1.8ohm, 500V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
데이터시트 및 문서
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Res Wirewound 1R8 Ohm 5%