Welwyn WDBR7UL-47RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1410W, 47ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지2년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2018-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명