Welwyn WDBR7-150RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1490W, 150ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지2년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+50.00%
설명
Res Thick Film 150 Ohm 10% 7000W ±600ppm/C Faston Bolt-On Bulk
Box Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WDBR7-150RKTW
10% ¡À600ppm/¡æ 150¦¸ 7KW , 152.4mm*101.6mm*1.5mm