Welwyn WDBR5-47RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1000W, 47ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet4 페이지1년 전
설명
Res Thick Film 47 Ohm 10% 5000W 600ppm/C Faston Bulk
47 OHM 5KW 10%