Welwyn WDBR3UL-100RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 850W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
IHS
Datasheet4 페이지2년 전
Electro Sonic
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명